silver souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» НОВИНИ.
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 15, 2020 1:55 pm by the silver queen.

» THE PLOT.
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 15, 2020 1:51 pm by the silver queen.

» ОТСЪСТВИЯ.
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 08, 2020 7:26 pm by Rubì.

» the robbed that smiles, steals something from the thief.
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyСря Мар 04, 2020 3:27 pm by the silver queen.

» Запазване на лик.
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyВто Мар 03, 2020 10:13 am by the silver queen.

» Adrian Sierra | Prince of Aragón | 25 years old | FC: Ryan Guzman | TAKEN
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyПон Мар 02, 2020 4:32 pm by the silver queen.

» Rubì Sierra | Princess of of Aragón | 23 years old | FC: Shay Mitchell | TAKEN
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 01, 2020 9:25 pm by Rubì.

» Selena Cromwell | Princess of Cromwell | 24 years old | FC: Katie McGrath | TAKEN
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 01, 2020 12:33 pm by selena cromwell.

» James Morgan | Prince of Stormlands | 21 years old | FC: Hunter Parrish | FREE
an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. EmptyНед Мар 01, 2020 11:19 am by the silver queen.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 29, на Чет Фев 11, 2021 1:00 am

an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open.

2 posters

Go down

an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. Empty an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open.

Писане by Sophia Versailles. Вто Фев 11, 2020 2:47 pm


Сбърканa съм. Напълно лудa. Имам всичко, за което мога да мечтая, но онази част от мен, изгнилата, продължава да се връща към онзи фатален ден, когато изгубих всичко. Себе си включително.
Градът е същият, какъвто го помня - тъжен, сив, счупен. Същото важи и за мен. Година след годима нищо не се променя. Неспособна съм да разгърна нова страница. Ръцете ми са счупени. Осакатена съм от миналото. Болна. Умираща в омразата и гнева си. Искам справедливост. Искам да го накажа. Искам да изтрия като с гумичка всичко, довело ме до тук.
Облечена съм в скъпите си черни дрехи. А бодлите на черната роза карат сърцето ми да кърви. Капка по капка образува локва, отразяваща болката ми. Влизам в огромната зала, в която чичо ми организира приема, разчул се в целия град. Завръщането на последната Версай. Влязох като призрак в имението, пропито със спомени. Болезнени спомени. Тук бях обичана, свободна, щастлива. Тук родителите ми дадоха живота си, за да защитят моя. Тук продадох мечтите си на безценица. Тук бях всичко. Тук съм никоя.
Видях го от далеч.
Него.
Проклетникът.
Моят враг.
В съзнанието ми той лежи с цялата си прелест в обятията ми и шепне красиви лъжи. Омайва ме. Спускам ръцете си по тънката му шия и усещам равномерното биене на сърцето му под пръстите си. Засилвам хватката си. Ритъмът бавно се ускорява. Стискам силно докато е неспособен да си поеме глътка въздух. Докато е неспособен да моли за живота си. Аз нямах този избор също. Накрая се погубвам върху безжизненото му тяло и чак когато спра да дишам, намирам своя отдавна изгубен покой. Истината е, че не съм го търсила. Не го искам. Жадувам за отмъщение.
Синият ми поглед прихваща неговия от другия край на огромната зала. Не се е променил. Все толкова красив е, нещастникът. Проклинам го за сетен път в ума си. Усмихвам се лукаво, загадъчно, с крайчето на тънките си алени устни. После се губя сред тълпите от хора и се крия зад масивната колона. Поемам си дълбоко въздух и стискам челюстта си, за да прехапя напиращата омраза. "Не това е планът, Вивиан. Следвай го. Не проваляй всичко заради шибаната си импулсивност." Говоря сама на себе си преди да се приближа  до него.
- Танцувайте с мен. Обичам тази песен.
Гласът ми е измамно весел. Годините са добър учител. Да си мъртъв е лесно. Пианото свири отдавна забравена мелодия, която някога беше нашата песен.

sophia versailles. age: 24 | earth
FC: margot robbie
Sophia Versailles.
Sophia Versailles.
EARTH
EARTH

Брой мнения : 39
Репутация : 1
Join date : 11.02.2020

Върнете се в началото Go down

an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open. Empty Re: an ugly confession: i think that I'm broken when i try to be open.

Писане by the silver queen. Вто Фев 11, 2020 2:59 pm

Welcome! ;3
the silver queen.
the silver queen.
ADMIN; ROYAL BLOOD
ADMIN; ROYAL BLOOD

Брой мнения : 723
Репутация : 0
Join date : 12.10.2019

https://sinnersandsaints.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите