silver souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» НОВИНИ.
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 15, 2020 1:55 pm by the silver queen.

» THE PLOT.
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 15, 2020 1:51 pm by the silver queen.

» ОТСЪСТВИЯ.
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 08, 2020 7:26 pm by Rubì.

» the robbed that smiles, steals something from the thief.
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyСря Мар 04, 2020 3:27 pm by the silver queen.

» Запазване на лик.
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyВто Мар 03, 2020 10:13 am by the silver queen.

» Adrian Sierra | Prince of Aragón | 25 years old | FC: Ryan Guzman | TAKEN
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyПон Мар 02, 2020 4:32 pm by the silver queen.

» Rubì Sierra | Princess of of Aragón | 23 years old | FC: Shay Mitchell | TAKEN
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 01, 2020 9:25 pm by Rubì.

» Selena Cromwell | Princess of Cromwell | 24 years old | FC: Katie McGrath | TAKEN
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 01, 2020 12:33 pm by selena cromwell.

» James Morgan | Prince of Stormlands | 21 years old | FC: Hunter Parrish | FREE
Дмитрий Глуховски - Митя! EmptyНед Мар 01, 2020 11:19 am by the silver queen.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 29, на Чет Фев 11, 2021 1:00 am

Дмитрий Глуховски - Митя!

2 posters

Go down

Дмитрий Глуховски - Митя! Empty Дмитрий Глуховски - Митя!

Писане by Дмитрий "Митя" Глуховски Пон Фев 10, 2020 9:53 pm

Ты любишь этот дым, дым, дым, дым, дым
Дмитрий Глуховски - Митя! Tumblr_os69fe3ohM1tappllo1_400
-Добър ден! Радвам се да се запозная с вас, Маша! - момичето, което ме интервюйраше беше красиво, русо, с големи красиви очи! Гледаше ме любезно и разпитваше всичко, от което се интересуваха хората около мен. По-точно папараците!
-Да! Аз съм син на бивш Руски Крал. Както се казва моят пра-пра-пра-пра-пра-пра, абе много прата, дядо е бил известен крал. Казвал се е Иван Василевич и е бил много грозен! - тогава тя ми направи коментар, че се радвам, че не съм наследил това от него. Е! Това беше сигнала. На следващата сутрин тя се събиди чисто гола в леглото ми. Не съжалявам за което. Беше добра. Та. Нека прекратим тази история за интервюто и ви се представя както подобава. И без това, ако ви е интересно какво ще напише тя за мен ще го прочетете утре. Та. Това се случи преди около седмица. Винаги съм усещал, че душата ми е бурна и необуздана, като огъня. В мен гореше един пламък. След няколко диви и незапомнени от мен вечери, точно преди да се събудя сънувах един сън. Пред мен се появи дядо ми, а след малко всичко около мен започна да се избистря. Намирах се в една зала от замъка ни, но не беше такава мрачна и скучна. Беше окичена в картини и злата. В началото си мислех, че това е доста весел сън, докато не видях как обезглавиха някакъв тип и после започна пир. Жените бяха в огромни рокли, а мъжете в някакви странни дрехи. Само аз стоях облечен в някаква съвременна тениска и дънки. Тогава дядо ми Иван ме потупа по рамото и изкрещя "Ето го! Моят велик МИТЯ!" Не знаех за какво говори, докато не ме задърпа към масата си. Седнахме в средата на една огромна маса, а той стоеше на трон. Имаше огромна, златна корона с много скъпоценни камани. Тогава заби една огромна кама в масата пред мен и кресна "Слушай! Митя! Дмитрий! Наследнико мой! Живееш в един свят, в който нищо не е истинско. Ти сега си на някакви си 24 години и те първа ти предстой да се запознаеш с нашият свят! Аз бях беден! Много беден! Но направих всичко, за да съм това, което пишат в книгите!" Боже! Наистина беше грозен. Имаше един огромен белег от изгорено. Тогава той хвана ръката ми, стисна я и каза с един дрезгав глас "Ти си моят пламък! Изгори ги, Митя! Изгори ги!" и се събудих. Не знам какво правех тук, но внимателно се опитах да се фокусирам и осъзнах, че съм в автомобил. Бях на задната седалка на някакъв джип и някакъв странен тип ме караше на някъде. Попитах го, какво става и къде съм, но той заговори на някакъв странен език. Не може да бъде. Бях се напил и някой ме беше пратил някъде извън Русия. Опиптах се, а след това започнах да бъркам из джобовете си и осъзнах, че са празни. Дори телефона ми го нямаше. Тогава колата спря. Шофьора започна да ми крещи нещо и щом излязох от колата тя просто отпраши на някъде. Не беше с руски номер. Видя ми се нещо червеникаво на номера, но ми беше непознат. Тогава осъзнах. Стоях насред нищото. Изведнъж, просто както си стоях пред мен се появи някаква жена и ми каза на ясен руски език "Добре дошъл, Дмитрий Глуховски! Наследник на Иван" Е! Това е моята история за как се озовах тук в, как беше? Сребърното кралство? Град? Остров? Та! Вие ме повикахте, но за какво??
Дмитрий
Дмитрий "Митя" Глуховски
FIRE
FIRE

Брой мнения : 2
Репутация : 0
Join date : 10.02.2020

Върнете се в началото Go down

Дмитрий Глуховски - Митя! Empty Re: Дмитрий Глуховски - Митя!

Писане by the silver queen. Пон Фев 10, 2020 10:01 pm

Добре дошъл! (:
the silver queen.
the silver queen.
ADMIN; ROYAL BLOOD
ADMIN; ROYAL BLOOD

Брой мнения : 723
Репутация : 0
Join date : 12.10.2019

https://sinnersandsaints.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите