silver souls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» НОВИНИ.
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 15, 2020 1:55 pm by the silver queen.

» THE PLOT.
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 15, 2020 1:51 pm by the silver queen.

» ОТСЪСТВИЯ.
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 08, 2020 7:26 pm by Rubì.

» the robbed that smiles, steals something from the thief.
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyСря Мар 04, 2020 3:27 pm by the silver queen.

» Запазване на лик.
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyВто Мар 03, 2020 10:13 am by the silver queen.

» Adrian Sierra | Prince of Aragón | 25 years old | FC: Ryan Guzman | TAKEN
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyПон Мар 02, 2020 4:32 pm by the silver queen.

» Rubì Sierra | Princess of of Aragón | 23 years old | FC: Shay Mitchell | TAKEN
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 01, 2020 9:25 pm by Rubì.

» Selena Cromwell | Princess of Cromwell | 24 years old | FC: Katie McGrath | TAKEN
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 01, 2020 12:33 pm by selena cromwell.

» James Morgan | Prince of Stormlands | 21 years old | FC: Hunter Parrish | FREE
My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. EmptyНед Мар 01, 2020 11:19 am by the silver queen.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 29, на Чет Фев 11, 2021 1:00 am

My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds.

2 posters

Go down

My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. Empty My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds.

Писане by freya. Съб Фев 15, 2020 12:23 pm





Karina Andreeva / Freya Cardin
even a wise man may fall


TAG:   31 years | Angelina Jolie
TAG:   a mist

NOTES: Victor Andreev - brother /wanted./ 




История:


Не си спомням моментът,в който за пръв път съм проплакала в онази малка къщичка в Санкт Петербург, но съм сигурна,че брат ми Виктор добре го е запечатал в съзнанието си. Всъщност, ако трябва да бъда честна нямам много спомени като дете. Само отделни проблясъци, като тежката ръка на баща ни, която всяка вечер поздравяваше с юмруците си гърбът на брат ми, ужасно задимената от цигарен дим кухня, хлебарката,която рано сутрин щъкаше из стаята ни, студа, който обличаше телата ни през зимата. Помня мизерията, миризмата й се е пропила в костите ми и какъвто и скъп парфюм да слагам, не може да я заличи. Помня и как им пръснахме мозъците на мизерниците,наречени наши родители. Майка ни умря на място с крива физиономия и брашно в сухите кичури, баща ни, доверен на Краля, се изпари във въздуха и се превърна в наша сянка. За щастие остана само това. С Виктор се оправяхме много по-добре сами. Ангелските личица,които вземахме назаем ни осигуриха подслон и закрила в дома на една от най-влиятелните фамилии в Петербург,а именно Владимирови. Андрей ни осинови и се погрижи да имаме всичко,от което се нуждаем, но редът и дисциплината в неговия рай не ни понесоха. Отървахме се и от него, наследявайки цялото богатство на клетника. Само, че имаше един проблем. Едни деца не можеха да се възползват от парите,докато не навършеха пълнолетие. Шибани закони, да живее анархията! Нова ера,нови самоличности. Шест улиците бяха наш дом,а  междувременно брат ми се превърна в мой сводник. Продавах тялото си скъпо, от което живеехме предобре. Не, не изпитвах и капка удоволствие от това, но се налагаше. За щастие да съм кукла на конци не продължи дълго. След три години брат ми навърши осемнадесет и се върнахме в Русия. Той получи половината богатство, с което започнахме бизнес. Отворихме ресторант,нощен клуб и разбира се, продължихме да се занимаваме със сводничество. Луди пари валяха над главите ни. Чудите се дали има нещо легално в живота ни? Абсолютно не. Може би само раждането ни. Един път щяха да ни тикнат зад решетките, но и тогава отървахме кожите. Да не става дума за сделките,които сключваме с обикновените хора. Да ни нарекат измамници е меко казано. Но,какво пък? Ние сме оцеляващи. Всеки,както може. Напуснахме Русия преди девет месеца. Заминахме за Сребърния град, където отворихме новия ни клуб едва преди седмица. Но дали бизнесът е единственото, което ни доведе тук или е само една от всички маски? Гледай и ще разбереш.

freya.
freya.
MISTS
MISTS

Брой мнения : 138
Репутация : 1
Join date : 14.02.2020

Върнете се в началото Go down

My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds. Empty Re: My scars remind me that I did indeed survive my deepest wounds.

Писане by the silver queen. Съб Фев 15, 2020 1:07 pm

Одобрена, добре дошла. Smile
the silver queen.
the silver queen.
ADMIN; ROYAL BLOOD
ADMIN; ROYAL BLOOD

Брой мнения : 723
Репутация : 0
Join date : 12.10.2019

https://sinnersandsaints.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите